Chcem kúpiťChcem predaťChcem prenajaťChcem úver
+421 (0) 905 472 808
Vyhľadávanie v realitách
-
v
0 nájdených realít

PREDANÉ ZA 8 DNÍ: Hľadáte 3i byt s výbornou dispozíciou, v srdci Petržalky a za výbornú cenu?

Cena - predaj:
123 000,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres: Bratislava V
Obec: Bratislava-Petržalka
Ulica: Smolenická
Kategória:Byty
Určenie:3 izbový byt
Výmera: 73 m2
Poschodie:2

Vlastnosti

miestností: 3
konštrukcia:panelová
balkón:áno
stav:čiastočná rekonštrukcia
výťah:áno
parkovanie:verejné parkovanie
vek:1985 rokov
vlastníctvo:osobné

Popis nehnuteľnosti

Na predaj: 3 izbový byt, Bratislava - Petržalka - Smolenická ulica, podlahová plocha bytu 69 m2, celková plocha bytu 73 m2, 2. poschodie z 8. poschodí.

DISPOZÍCIA BYTU (pôdorys je priložený): patrí medzi najlepšie dispozície 3i bytov - 3 samostatné izby, chodba, hala, kuchyňa s východom na loggiu, kúpelňa s WC, pivničná kobka.

POPIS BYTU: tento 3 izbový byt sa nachádza na druhom z ôsmych poschodí, na ktoré vás pohodlne dovezie nový osobný výťah. Byt je čiastočne zrekonštruovaný - má novovymurované jadro, čím bola kúpelňa prepojená s WC, keramické obklady a dlažba, na stenách sú stierky, v izbách je položená plávajúca podlaha (v 1 izbe dlážkovina). V celom byte sú osadené plastové okná s interiérovými žalúziami, len okno na loggiu je drevené. Teplo zabezpečuje ústredné kúrenie s radiátormi, ktoré riadia termostatické ventily a pomerové merače tepla, takže hospodárenie máte plne vo svojich rukách. V kuchyni je umiestnená kuchynská linka so sporákom.V byte je zavedená priama telefónna linka a káblová televízia.
Pivničná kobka je umiestnená na prízemí bytového domu.

Bytový dom je 35-ročná panelová stavba, ktorá má nové vstupné dvere na čip a kamerový systém, takže sa o svoju bezpečnosť nemusíte obávať. Zateplenie, nová strecha, plastové okná na presvetlenie schodiska, nové výťahy vám ušetria investície v budúcnosti a zhodnocujú bytový dom. Parkovať môžete pohodlne priamo pri dome alebo blízkych okolitých parkoviskách.

LOKALITA BYTU: byt má výhodnú východo-západnú orientáciu; na západnú stranu je orientovaná obývačka a kuchyňa s loggiou, takže slnečné lúče tam dopadajú v poobedňajších hodinách práve vtedy, kedy sú deti a celá rodina doma. Nachádza sa v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou - materská, základná a stredná škola, detské ihrisko, tichý parčík na prechádzky, bezpečné hranie detí a venčenie psov, obchodné domy Tesco, Terno, Lidl, 2 zdravotné strediská a nemocnicu s poliklinikou, 2 kostoly, MHD, dobrý prístup na diaľničný obchvat do Maďarska, Rakúska a ČR. V blízkosti je Chorvátske rameno a jazero Veľký Draždiak, ktoré umožňujú rybolov a vodné športy. Odtiaľ je aj veľmi dobrý prístup na Dunajskú hrádzu a do okolitých lúk a lesov, ktoré umožňujú cykloturistiky, turistiky, korčuľovanie a poskytujú relax.

CENA ZA PREDAJ BYTU: 123 000 € (aj na úver).

ZAVOLAJTE MI na číslo 0905 472 808 a dohodnite si nezáväznú obhliadku čo najskôr, aby vám neušiel tento byt v samom srdci Petržalky :-)...

Ak táto nehnuteľnosť nie je celkom podľa vašich predstáv, POZRITE SI NA NAŠEJ WEB-STRÁNKE ďalšie ponuky, medzi ktorými sa môže ukrývať vami vysnívaná nehnuteľnosť. Alebo VYPLŇTE A ODOŠLITE E-MAIL so svojimi predstavami o bývaní. Pokúsime sa ich čo najskôr naplniť.

Nehnuteľnosť ponúka

makler
Maklér:Ing. Miroslav Meňhart
Telefón:0905 472 808

Mám záujem

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.