Chcem kúpiťChcem predaťChcem prenajaťChcem úver
+421 (0) 905 472 808
Vyhľadávanie v realitách
-
v
0 nájdených realít

PREDANÉ ZA 18 DNÍ: Hľadáte 3 izbový byt v Petržalke, len na skok od centra mesta a do Viedne?

Cena - predaj:
129 000,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres: Bratislava V
Obec: Bratislava-Petržalka
Ulica: Pečnianska
Kategória:Byty
Určenie:3 izbový byt
Výmera: 73 m2
Poschodie:6

Vlastnosti

miestností: 3
konštrukcia:panelová
balkón:áno
stav:čiastočná rekonštrukcia
výťah:áno
parkovanie:verejné parkovanie
vek:31 rokov
vlastníctvo:osobné

Popis nehnuteľnosti

Na predaj: 3 izbový byt, Bratislava - Petržalka - Pečnianska ulica, podlahová plocha bytu 69 m2, celková plocha bytu 73 m2, 6. poschodie z 12. poschodí.

DISPOZÍCIA BYTU (pôdorys je priložený): 3 samostatné izby, chodba, hala, kuchyňa s východom na loggiu, kúpelňa, WC, pivničná kobka.

POPIS BYTU: tento príjemný 3 izbový byt sa nachádza na šiestom z dvanástich poschodí, na ktoré vás pohodlne dovezie nový osobný alebo nákladný výťah. Byt je čiastočne zrekonštruovaný - má murované jadro, na stenách sú stierky, v izbách je položená plávajúca podlaha, v kúpeľni, kuchyni a na loggii je keramická dlažba. V celom byte sú osadené plastové okná s interiérovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu, moderne repasované interiérové dvere. Teplo zabezpečuje ústredné kúrenie s radiátormi, ktoré riadia termostatické ventily a merače tepla, takže hospodárenie máte plne vo svojich rukách. V kuchyni je umiestnená kuchynská linka tvaru L so zabudovaným sporákom a chladnička s mrazničkou, takže vytvárajú praktický priestor na varenie. Loggia je zasklená plastovými oknami a tvorí príjemnú časť bytu. Optické rozvody internetu a káblovej televízie vám umožnia pripojiť všetky moderné technológie.
Pivničná kobka je umiestnená na prízemí bytového domu.

Bytový dom je 30-ročná panelová stavba, vežiak, ktorý má vstupné dvere na čip, plastové okná na presvetlenie schodiska a nový osobný a nákladný výťah. Na schválené zateplenie bytového domu sa vyberá dodávateľ, ktorý ho zrealizuje, takže budete šetriť ďalšie náklady na bývanie. Parkovať môžete priamo pri dome alebo na okolitých uliciach.

LOKALITA BYTU: tento 3 izbový byt má výhodnú východo-západnú orientáciu, takže slnečné lúče vám po celý deň zabezpečia jeho príjemné presvetlenie. V blízkosti je výborná občianska vybavenosť - niekoľko materských, základných a stredných škôl, obchody, reštaurácie, zdravotné stredisko s lekárňou, kostol, MHD, stanica ŽSR a dobrý prístup na diaľničný obchvat smerom na Žilinu, Brno, Viedeň, Budapešť a do centra mesta. Z domu je dobrý prístup na cykloturistický chodník do Rakúska, ako aj na Dunajskú hrádzu a do okolitých lúk a lesov, ktoré umožňujú cykloturistiku, turistiku, korčuľovanie a poskytujú relax.

CENA ZA PREDAJ BYTU: 129 000 €.

ZAVOLAJTE MI na číslo 0905 472 808 a dohodnite si nezáväznú obhliadku čo najskôr, aby vám neušiel tento byt, len skok do centra mesta, na stanicu ŽSR smerom do Viedne a tým aj do Viedne.

DÔLEŽITÉ: ak kúpite tento 3 izbový byt v Bratislave - Petržalke teraz, získate ho za výhodnú cenu pri neustále sa zvyšujúcej cene bytov.

Ak táto nehnuteľnosť nie je celkom podľa vašich predstáv, POZRITE SI NA NAŠEJ WEB-STRÁNKE ďalšie ponuky, medzi ktorými sa môže ukrývať vami vysnívaná nehnuteľnosť. Alebo VYPLŇTE A ODOŠLITE E-MAIL so svojimi predstavami o bývaní. Pokúsime sa ich čo najskôr naplniť.

Nehnuteľnosť ponúka

makler
Maklér:Ing. Miroslav Meňhart
Telefón:0905 472 808

Mám záujem

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.