Chcem kúpiťChcem predaťChcem prenajaťChcem úver
+421 (0) 905 472 808
Vyhľadávanie v realitách
-
v
0 nájdených realít

PREDANÉ ZA 3 DNI: 3 izbový byt v najlukratívnejšej časti Petržalky?

Cena - predaj:
108 000,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres: Bratislava V
Obec: Bratislava-Petržalka
Ulica: Marie Curie - Sklodowskej
Kategória:Byty
Určenie:3 izbový byt
Výmera: 71 m2
Poschodie:4

Vlastnosti

miestností: 3
konštrukcia:panelová
balkón:áno
stav:čiastočná rekonštrukcia
výťah:nie
parkovanie:verejné parkovanie
vek:1978 rokov
vlastníctvo:osobné

Popis nehnuteľnosti

Na predaj: 3 izbový byt, Bratislava - Petržalka - Marie Curie Sklodowskej, podlahová plocha bytu 66 m2, celková plocha bytu 71 m2, 4. poschodie zo 4.

DISPOZÍCIA BYTU (pôdorys priložený): chodba tvaru L, 2 samostatné izby, obývačka s prechodom do chodby, kuchyne a na loggiu, kúpelňa, samostatné WC.

POPIS BYTU: byt je 37-ročná panelová stavba, ktorá sa nachádza na štvrtom zo štyroch poschodí, takže sa nemusíte obávať žiadneho hluku susedov nad vami. Je čiastočne upravený - má murované jadro, na stenách sú stierky, osadený je plastovými oknami s interiérovými žalúziami. Teplo zabezpečuje ústredné kúrenie riadené termostatickými ventilmi a pomerovými meračmi tepla. V kuchyni je umiestnená kuchynská linka so sporákom. Ostatná časť bytu je v slušnom pôvodnom stave, a tak máte možnosť dorobiť ho na váš obraz. Pivničná kobka je umiestnená na prízemí bytového domu. Bytový dom je zateplený, má urobenú strechu, nové vstupné dvere na čip, nové schránky a plastové okná na presvetlenie schodiska. Parkovať môžete pohodlne priamo pri dome alebo na neďalekej ceste.

LOKALITA BYTU: byt sa nachádza v tichej, najlukratívnejšej lokalite Petržalke - Ovsišti tesne pri lesoparku uprostred zelene s bezprostredným prístupom na Dunajskú hrádzu a do okolitých lúk a lesov, ktoré umožňujú rybolov, turistiku, cykloturistiku, korčuľovanie a poskytujú relax. V blízkosti je výborná občianska vybavenosť - materská, základná, stredná a vysoká škola (Ekonomická univerzita), hokejová hala pre talenty, detské ihrisko, obchody, trhovisko, zdravotné stredisko a lekáreň, pošta, MHD, kostol, tenisové kurty, dostihová dráha, lúka na venčenie psov a dobrý prístup diaľničný obchvat, takže všetko potrebné máte skutočne po ruke..
Cena za predaj bytu: 108 000 €.

ZAVOLAJTE MI na číslo 0905 472 808 a dohodnite si nezáväznú obhliadku čo najskôr, aby vám neušiel nový domov.

Ak táto nehnuteľnosť nie je celkom podľa vašich predstáv, POZRITE SI NA NAŠEJ WEB-STRÁNKE ďalšie ponuky, medzi ktorými sa môže ukrývať vami vysnívaná nehnuteľnosť. Alebo VYPLŇTE A ODOŠLITE E-MAIL so svojimi predstavami o bývaní. Pokúsime sa ich čo najskôr naplniť.

Nehnuteľnosť ponúka

makler
Maklér:Ing. Miroslav Meňhart
Telefón:0905 472 808

Mám záujem

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.