• Chcete rýchlo a čo najvýhodnejšie predať alebo kúpiť nehnuteľnosť? Zavolajte si nás ...
1 2 3
Vyhľadávanie
V ponuke je nehnuteľností.

O nás

 

Vítam vás na stránkach realitnej kancelárie Mr. Real a ďakujem, že ste si zvolili práve nás

 

Najskôr trochu z histórie:

Tesne po rozdelení Československa som začiatkom už roku 1993 absolvoval svoj úplne prvý kurz realitného makléra v Asociácii realitných kancelárií Čiech, Moravy a Sliezska. Aktívnu realitnú činnosť som začal vyvíjať v roku 2000 ako fyzická osoba Ing. Miroslav Meňhart - Mr. Marketing. V januári 2007 som realitnú činnosť preniesol na právnickú osobu Mr. Real, s.r.o., pod menom ktorej vystupujeme doteraz. Za obdobie svojho efektívneho pôsobenia sme úspešne zrealizovali niekoľko stoviek obchodných prípadov v oblasti sprostredkovanía kúpy, predaja, nájmu a prenájmu nehnuteľností každého druhu ako sú byty, domy, chaty a chalupy, pozemky, komerčné priestorykomerčné objekty a ostatné nehnuteľnosti.

 

Miroslav Meňhart a Zuzana Važecká v realitnej kancelárii Mr. Real

 

Ako pracujeme:

Našim klientom poskytujeme komplexné služby "na kľúč", kedy stačí zo strany klienta len podpísať príslušnú zmluvu a zaplatiť alebo podpísať príslušnú zmluvu a prebrať peniaze. Pri zabezpečovaní financovania nehnuteľností aktívne spolupracujeme s najprogresívnejšími bankami v segmente poskytovania hypotekárnych a iných uverov tak, aby majitelia nehnuteľností obdržali financie čo najrýchlejšie. Keďže vás chceme od povinností pri obchode s nehnuteľnosťami odbremeniť čo najviac, naši súdni znalci vám ocenia nehnuteľnosť pre potreby hypotekárneho úveru alebo dedičského konania a bezpečný právny servis úspešne ukončí celý obchod.

 

Záruka najvyššej kvality:

Od roku 2014 sme členmi najväčšej profesnej organizácii realitných kancelárií na Slovensku RÚ SR (Realitná Únia Slovenskej Republiky), ktorá dozerá na etiku a korektnosť obchodovania s nehnuteľnosťami na našom trhu. Dáva vám záruku toho, že konanie každého jej člena je preverované, musí byť kvalifikované, čestné, v súlade s dobrými mravmi a zákonmi Slovenskej republiky. Naše členstvo v tejto prestížnej, profesnej organizácii si môžete jednoducho overiť. 

 

Naše ciele a krédo:

Do pôsobnosti realitnej kancelárie Mr. Real v súčasnosti spadá celý Bratislavský kraj, ale pri komplexnom riešení potrieb našich klientov pôsobíme aj mimo neho samostatne alebo prostredníctvom partnerských realitných kancelárií. Snažíme sa ponúkať všetky druhy nehnuteľností tak, aby si každý u nás vybral. V prípade, že na našej stránke nenájdete nehnuteľnosť podľa svojich predstáv, napíšte nám svoje predstavy, a my urobíme všetko preto, aby sme uspokojili vaše potreby. Mám na mysli vaše skutočné potreby - teda nielen jeden jednoduchý obchod - kúpu, predaj, nájom alebo prenájom nehnuteľnosti, ale aj niekoľko na seba nadväzujúcich obchodov tak, aby ste boli spokojní, mali doriešené svoje potreby a mohli skonštatovať v súvislosti s našou realitnou kanceláriou:

 

REALITY PROFESIONÁLNE.

 

 Ak teda chcete efektívne kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť, vstúpte na naše stránky a využite naše služby.

 

Tešíme sa na spoluprácu 

                                                                 Ing. Miroslav Meňhart - konateľ