Chcem kúpiťChcem predaťChcem prenajaťChcem úver
+421 (0) 905 472 808
Vyhľadávanie v realitách
-
v
0 nájdených realít

O nás

 

Vítame vás na stránkach realitnej kancelárie Mr. Real a ďakujeme, že ste si zvolili práve nás.

 

Najskôr trochu z histórie:

 

Tesne po rozdelení Československa som začiatkom roku 1993 absolvoval svoj úplne prvý kurz realitného makléra v Asociácii realitných kancelárií Čiech, Moravy a Sliezska. Aktívnu realitnú činnosť som začal vyvíjať v roku 2000 ako fyzická osoba Ing. Miroslav Meňhart - Mr. Marketing. V januári 2007 bola realitná činnosť prenesená na právnickú osobu Mr. Real, s.r.o., pod menom ktorej vystupujeme doteraz. Za obdobie svojho efektívneho pôsobenia sme úspešne zrealizovali niekoľko stoviek obchodných prípadov v oblasti sprostredkovanía kúpy, predaja, nájmu a prenájmu nehnuteľností každého druhu ako sú bytydomychaty a chalupypozemky, komerčné priestory a objekty a podobne.

 

Ako pracujeme:

 

Našim klientom poskytujeme komplexné služby "na kľúč", kedy stačí zo strany klienta len podpísať príslušnú zmluvu a zaplatiť alebo podpísať príslušnú zmluvu a prebrať peniaze. Pri zabezpečovaní financovania nehnuteľností aktívne spolupracujeme s najprogresívnejšími bankami v segmente poskytovania hypotekárnych a iných uverov tak, aby majitelia nehnuteľností obdržali financie čo najrýchlejšie. Keďže vás chceme od povinností pri obchode s nehnuteľnosťami odbremeniť čo najviac, naši súdni znalci vám ocenia nehnuteľnosť pre potreby hypotekárneho úveru alebo dedičského konania a bezpečný právny servis úspešne ukončí celý obchod.

 

Záruka najvyššej kvality:

 

Od roku 2004 sme členmi NARKS (Národná Asocácia Realitných Kancelárií Slovenska), ktorá dozerá na etiku a korektnosť obchodovania s nehnuteľnosťami na našom trhu. Dáva vám záruku toho, že konanie každého jej člena je preverované, musí byť kvalifikované, čestné, v súlade s dobrými mravmi a zákonmi Slovenskej republiky. Naše členstvo v tejto prestížnej, profesnej organizácii si môžete jednoducho overiť. 

 

Naše ciele a krédo:

 

Do pôsobnosti realitnej kancelárie Mr. Real v súčasnosti spadá celý Bratislavský a Trnavský kraj. Snažíme sa ponúkať všetky druhy nehnuteľností tak, aby si každý u nás vybral. V prípade, že na našej stránke nenájdete nehnuteľnosť podľa svojich predstáv, stačí vyplniť chcem kúpiť/prenajať si alebo kontaktný formulár, a my sa budeme snažiť uspokojiť vaše potreby. Mám na mysli vaše skutočné potreby - teda nielen jeden jednoduchý prevod - kúpu, predaj, nájom alebo prenájom nehnuteľnosti, ale aj niekoľko na seba nadväzujúcich prevodov tak, aby ste boli spokojní, mali doriešené svoje potreby a mohli skonštatovať v súvislosti s našou realitnou kanceláriou:

 

REALITY PROFESIONÁLNE.

 

 Ak teda chcete efektívne kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť, vstúpte na naše stránky a využite Naše služby.

 

Tešíme sa na spoluprácu 

 

                                                                                                             Ing. Miroslav Meňhart - konateľ