• Chcete rýchlo a čo najvýhodnejšie predať alebo kúpiť nehnuteľnosť? Zavolajte si nás ...
1 2 3
Vyhľadávanie
V ponuke je nehnuteľností.

Spokojní klienti

Chata v Bratislave - Lamači - Na Plánkach, je predaná

Predaj chaty, Bratislava - Lamač - Na Plánkach

Ing. Meňharta, realitného makléra a majiteľa Mr. Real – reality profesionálne, sme stretli za účelom sprostredkovania predaja chaty v Lamači. Po istej negatívnej skúsenosti z minula boli naše požiadavky na makléra pomerne vysoké a presne špecifikované. Musím povedať, že prístup Ing. Meňharta bol od začiatku veľmi ústretový a tiež vysoko profesionálny, a preto sme neváhali zveriť mu realizáciu predaja. Toto rozhodnutie sa ukázalo ako mimoriadne dobré a rozhodne ho neľutujeme. Pán Meňhart je nielen profesionál, ale má svoju prácu skutočne rád – čo je aj vidieť. Hneď na úvod nás podrobne oboznámil s krokmi, ktoré bude podnikať. Týkali sa „home stagingu“, nasledovalo zdokumentovanie objektu (fotky boli naozaj profesionálne a nemej vynikajúco urobené video), zverejnenie ponuky na internete, presné a pravidelné informovanie o obhliadkach a návštevnosti webstránok a finalizácie predaja. Podmienky spolupráce od začiatku až po zavŕšenie realizácie predaja boli podrobne uvedené v zmluve a všetky boli presne dodržané. Navyše, pán Meňhart sa staral o poriadok a čistotu objektu. Nelenilo sa mu ísť na obhliadky ani v nepriaznivom počasí. Prinášal nové podnety. Jeho profesionalita a znalosť zákonov a predpisov sa ukázala aj pri samotnej realizácii kúpnopredajného aktu ktorý prebehol veľmi hladko a pre nás veľmi pohodlne. Celá rodina sa zhodla na tom, že sme mali výnimočného realitného makléra a môžeme ho s kľudným svedomím odporučiť i tým najnáročnejším.

Ing. Želmíra Plencnerová a PhDr. Ľubica Rovanová

3 izbový byt v Bratislave - Petržalke - Ševš´čenkova, je predaný

Predaj 2 izbového bytu, Bratislava - Dúbravka - Drobného

Príjemný deň, posielam touto cestou svoju REFERENCIU na činnosť Zuzky Važeckej ohľadom realizácie predaja mojej nehnuteľnosti – bytu mojej matky. Išlo o predaj 2-izbového bytu v Bratislavskej Dúbravke. Využiť služby Vašej RK som sa rozhodol po predošlej veľmi dobrej skúsenosti pri predaji nehnuteľnosti mojej manželky. Maklérka bola veľmi ústretová a nápomocná pri všetkých činnostiach a úkonoch, ktoré priebeh takéhoto predaja vyžadujú – od nafotenia interiéru, obhliadky, vybavovania tlačív, potvrdení (banky, notár, kataster...) až po praktické rady súvisiace s predajom nehnuteľnosti. Najviac sa mi páčila úprimná snaha o zhodnotenie – predaj nehnuteľnosti za dohodnutých podmienok a na dohodnutej sume. Na základe týchto skúseností určite budem odporúčať a už som aj odporučil Vašu RK svojmu príbuznému a známym a v dohľadnom čase využijem opätovne služby vašej RK. Krásny deň Vám prajem.

Ján Bílik

2 izbový byt v Bratislave - Legerského, je predaný

Predaj 2 izbového bytu, Bratislava - Nové Mesto - Legerského

Naša spolupráca s Mr. Real pri predaji nášho bytu vznikla viac menej náhodou. Dnes, keď sme úspešne cez túto realitnú kanceláriu predali náš dvojizbový byt v Bratislavskom III. obvode, som tejto náhode nesmierne vďačný. Na začiatku našej spolupráce bola iba malá služba -vypracovanie znaleckého odhadu na náš byt. Služba malá, ale dojem ,ktorý na nás zanechala bol o to väčší. Profesionálny, ale zároveň ľudský prístup nás oslovil a otázka, či by nás p. Meňhart zastupoval pri predaji bytu už bolo vlastne naše želanie. A takto sme naše starosti previedli na plecia realitnej kancelárie Mr. Real, a to dá sa povedať, že doslova .Odvtedy sme už nemuseli nič podniknúť. Fotodokumentácia, príprava bytu, technické záležitosti, popis okolia, komunikácia a predvádzanie bytu prípadným záujemcom a ďalších tisíc maličkostí, ktoré dokopy sa podpísali pod predaj nášho bytu, boli v realizácií Mr. Real. My sme boli pravidelne informovaní o postupe, a to emailom, ale i osobne. Ak by som mal v krátkosti vyhodnotiť našu spoluprácu, tak musím uviesť ,že p. Meňhart je vynikajúci realitný maklér, právnik a obchodník v jednej osobe.Na záver by som mal napísať, že s pokojným svedomím odporúčam služby realitnej kancelárie Mr. Real, ale netreba. Vynikajúce výsledky tejto kancelárie, jej profesionálny, ale i priateľský prístup sú najlepším odporúčaním, ktoré vystavil sám život.

Spokojný klient Milan Rajnák

3 izbový byt, Bratislava-Petržalka-Budatínska, je predaný

Predaj 3 izbového bytu, Bratislava - Petržalka - Budatínska

Pri riešení otázky nášho bývania sme potrebovali uskutočniť pomerne rýchly predaj nášho bytu na Budatínskej ulici v Petržalke. Obrátili sme sa na realitnú kanceláriu Mr. Real. O ich znalosti trhu nás presvedčilo množstvo inzerovaných aktivít o predaji a kúpe nehnuteľností pre ich klientov v Bratislave, a najmä v Petržalke. Po nakontaktovaní boli nesmierne promptní - od prvotného stretnutia k predaju bytu s realitným maklérom pánom Meňhartom, cez následné naplánovanie obhliadok, až po ich uskutočnenie. A byt bol predaný za 2 dni. Oceňujem najmä prístup a znalosti pána Meňharta v oblasti realít a práva. Vždy nám vedel trpezlivo zodpovedať naše otázky, bol flexibilný v komunikácií s nami, a to i cez víkendy. Taktiež si cením jeho prístup voči nám ako klientom, vždy dodržal na čom sme sa dohodli a prízvukujem jeho obozretnosť v procese predaja voči tomu, aby nedošlo k podvodu. Služby RK Mr. Real by som určite odporučila aj svojim známym a rodine.

Júlia Lacková

Priemyselný pozemok 17 300 m2 v Senci na sklad a administratívu

Kúpa priemyselného pozemku 17.300 m2, Senec

S realitnou kanceláriou Mr.Real začala naša spoločnosť spolupracovať na základe referencie, ktorú sme dostali od inej RK. Cieľom bolo nájsť priemyselný pozemok v okolí Bratislavy, vhodný na realizáciu nášho investičného zámeru – vybudovania vlastných skladovacích a administratívnych kapacít. Počas celej doby hľadania vyhovujúceho pozemku až po samotný priebeh kúpy pozemku sme boli absolútne spokojní s profesionálnym prístupom, pochopením požiadaviek našej spoločnosti na daný pozemok, ako i poradenstvom a podporou pána Meňharta. Určite odporúčame realitnú kanceláriu Mr. Real s.r.o. iným spoločnostiam, ktoré potrebujú nájsť reality podľa svojich potrieb.

Ing. Eva Škorňová - konateľ DONAUCHEM, s.r.o.

Chata v Bratislave - Lamači - Na PLánkach, je predaná

Predaj 3 izbového bytu a garáže, Bratislava - Petržalka - Ševčenkova

Tip na RK Mr. Real sme dostali od našich známych a neoľutovali sme. Profesionalita, ústretovosť, znalosť problematiky, slušnosť, príjemné vystupovanie, poradenstvo - to sú hlavné atribúty, ktoré sme dostali vrchovatou mierou. Hlavnou výhodou bolo, že sme nemuseli nič riešiť, nemali sme žiadne starosti. Predaje sa uskutočnili rýchlo, bez stresu a k našej spokojnosti. Ing. Miroslav Meňhart je profesionál, a tak vieme, komu radi zveríme prípadný ďalší predaj alebo kúpu. Všetkým vrelo odporúčame!

Mgr. E. Košťálová

2 garsónka de Luxe, Bratislava-Petržalka-Pečnianska je predaná

Predaj 2 garsónky de Luxe, Bratislava - Petržalka - Pečnianska

Predávala som dvojgarsónku de Luxe v Petržalke. Pre Vaše služby som sa rozhodla z dôvodu kladných referencií a z dôvodu ponúkania komplexných služieb. Páčilo sa mi, že maklér vypracoval všetky písomnosti na profesionálnej úrovni, bol v kontakte s budúcimi kupujúcimi aj pri prehliadkach a zariadil všetky úkony spojené s predajom (zmluvy, zabezpečenie finančnej úschovy, kataster, odovzdanie bytu), takže som nemusela sama nič vybavovať. Byt sa veľmi rýchlo predal k mojej spokojnosti. Samozrejme by som odporučila Vašu RK svojim príbuzným a známym.

Zdenka Martinkovičová

3 izbový byt, Bratislava-Petržalka-Smolenická je predaný

Predaj 3 izbového bytu, Bratislava - Petržalka - Smolenická

Realitnú kanceláriu "Mr. Real – reality profesionálne" sme kontaktovali z dôvodu predaja 3-izbového bytu v Petržalke na Smolenickej ulici. Vo výbere to bola druhá realitná kancelária. Vedie ju Ing. Meňhart. Náš výber sa ukázal správny. Profesionálny prístup sme ocenili nielen my predávajúci, ale aj záujemci o nehnuteľnosť. Mr. Real predaj nehnuteľnosti zvládol v pomerne krátkom čase ku spokojnosti obidvoch strán. S touto RK určite ešte budem spolupracovať a taktiež ju doporučujem ďalším záujemcom.

Ing. Roman Barka

Stavebné pozemky 442 - 798 m2 v Hrubom Šúri sú predané

Predaj lokality stavebných pozemkov 442 - 798 m2, Hrubý Šúr

Služby realitnej kancelárie Mr. Real sme využili už v minulosti pri predaji domu v Senci a niekoľkých pozemkov v Hrubom Šúri. Keďže sa nám spolupráca osvedčila, pri predaji týchto pozemkov v Hrubom Šúri sme neváhali. Na práci nášho makléra, pána Meňharta, sa nám najviac páčila precíznosť a v neposlednom rade aj úspešnosť pri vkladovaní kúpnych zmlúv. Čo bolo dohodnuté všetko dodržal. Určite ho budeme aj ďalej odporúčať.

JUDr. Barbora Jasenovcová

Chata v Bratislave - Ružinove - Slovnaftská, je kúpená

Kúpa chaty, Bratislava - Ružinov - Slovnaftská

Pán Meňhart mi pomohol pri kúpe chaty v Bratislavskom záhradkárskom areáli pri Slovnafte. Síce mal chatku v exkluzívnom predaji, a teda som si RK v podstate nemohol vyberať, som spokojný jak s kúpou tak aj s prístupom. Pán Meňhart má očividne roky skúseností, ale najviac som asi ocenil jeho nákazlivú priamosť a pocit, že mu veľmi záleží, aby sa z transakcie tešili všetci zúčastnení, a nielen jeho peňaženka. Stará škola, čo nezaspala na vavrínoch? Určite odporúčam.

Lukáš Čuperka

2 izbový byt, Bratislava-Petržalka-Gwerkovej je predaný

Predaj 2 izbového bytu, Bratislava - Petržalka - Gwerkovej

Služby Mr. Real - reality profesionálne som využila pri predaji 2-izb. bytu v Bratislave - Petržalke, časť Ovsište. Oslovila ma svojou profesionálne spracovanou web stránkou, na ktorej sa z rozsiahleho a hodnoverného opisu spolu s množstvom fotografií dozviete veľmi veľa o ponúkanej nehnuteľnosti. Predaj bytu prebehol bez väčších problémov a na profesionálnej úrovni tak, ako tomu nasvedčoval môj prvý dojem. Oceňujem priamu a promptnú komunikáciu s pánom Meňhartom a kompletné poradenstvo pre mňa ako predávajúcu. Želám Mr. Real ešte veľa spokojných klientov, či už na strane predávajúcich, tak aj kupujúcich.

Jana Demeterová

2 izbový byt, Bratislava-Petržalka-Gwerkovej je predaný

Kúpa 2 izbového bytu, Bratislava - Petržalka - Gwerkovej

„Reality profesionálne“ nie je len reklamný slogan. Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že pán Meňhart je profesionál v oblasti, v ktorej pracuje. Dochvíľnosť a splnenie toho, čo sľúbi je samozrejmosťou. Zvlášť si cením ochotu urobiť aj viac, ako je povinnosť realitného makléra. Ak budem v budúcnosti potrebovať využiť služby RK, opäť sa obrátim na neho.

Jana Tatarková

4 izbový byt, Bratislava-Petržalka-Haanova, je predaný

Predaj 4 izbového bytu, Bratislava - Petržalka - Haanova

Vážený pán Meňhart, ďakujem za Vašu pomoc pri predaji môjho bytu v Petržalke (4 izbový byt, Haanova). Mala som možnosť za posledné 3 roky stretnúť viac realitných pracovníkov, a tak si dovolím tvrdiť, že viem posúdiť, čo je pre nás ako klientov prijemné, užitočné, a čo nie. Váš prístup môžem ohodnotiť slovami: kompetentný, ústretový a ľudský. Ďakujem a dúfam, že sa ešte stretneme pri predaji - kúpe inej nehnuteľnosti. Želám všetko dobré v ďalšej práci a Vaše číslo mobilu si určite nechám.
S pozdravom 

Mária Mlejnková

4 izbový byt, Bratislava-Petržalka-Rontgenova, je predaný

Predaj 4 izbového bytu, Bratislava - Petržalka - Röntgenova

Realitnú kanceláriu Mr. Real som zvolila z dôvodu najrýchlejšej odozvy z pomedzi asi 5 kanceláriì. Na realitnom trhu treba byť rýchly, a toto ma presvedčilo, že je to tá správna voľba pre predaj môjho 4 izbového Petržalského bytu. Vystupovanie pána Meňharta bolo bezkonkurenčné, všetci by sa od neho mali učiť. Ako maklér zabezpečil, že ma predaj bytu nijak nezaťažil a odbremenil ma od nepríjemných vecí spojených s touto transakciou. Záverom kanceláriu odporúčam každému, kto nechce mať z kúpy, predaja, či prenájmu svojej nehnuteľnosti akékoľvek starosti. 

Barbora Dudášová

Stavebný pozemok 598 m2 v Malinove je predaný

Predaj stavebného pozemku 598 m2, Malinovo

Predmetom predaja bola nezastavaná plocha v obci Malinovo. Z osobných dôvodov sme sa rozhodli pri predaji využiť pomoc odborníka; po pátraní cez web sme sa rozhodli osloviť www.RealityProfesionalne.sk. Čítali sme veľmi dobré recenzie, ktoré aj my budeme rozširovať. Maklér nám pomohol, aby predaj prebehol plynule a bez straty času. So spoluprácou sme boli spokojní. Veľmi ústretoví ľudia. Poradili v náš prospech. Už som aj odporučila známym, ktorí hľadajú, respektíve predávajú, a aj budem, nakoľko som bola neskutočne spokojná. Možno v budúcnosti ešte využijem Vaše služby, respektíve určite Vás odporučím každému, kto chce kúpiť pozemok resp. predať. 

Anna Jakubčíková

Stavebný pozemok na rodinný dom 771 m2 v Hrubom Šúri bol kúpený

Kúpa stavebného pozemku 771 m2, Hrubý Šúr

Riešili sme kúpu stavebného pozemku v obci Hrubý Šúr. Vaše služby som sa nerozhodol využiť, ale keďže ste bol jediný, kto tento pozemok ponúkal, "nemali sme inú možnosť" :). Napriek tomu som so spoluprácou spokojný aj po asistenčnej, aj po časovej, a nakoniec aj po finančnej stránke. Veľmi si cením otvorenosť komunikácie a priateľský prístup. Rovnako dobru informovanosť o technických, ale aj netechnických skutočnostiach danej nehnuteľnosti. A vašou veľkou devízou je promptne riešenie požiadaviek a otázok klientov. Vašu RK budem určite ďalej odporúčať :). 

Ing. Juraj Kosztolányi

3 izbový byt, Bratislava-Petržalka-Pečnianska, je predaný

Predaj 3 izbového bytu, Bratislava - Petržalka - Pečnianska

Dobrý deň pán Meňhart, v prvom rade ďakujeme za úspešný predaj bytu. Vaša ústretovosť, promptnosť, vždy ochotný robiť prácu naviac je pre náš neoceniteľnou službou. Taktiež vďaka patrí pani Važeckej, ktorá náš byt krásne naaranžovala. Určite, keď bude možnosť a záujem, odporučím Vašu realitnú kanceláriu. Želám Vám veľa spokojných zákazníkov.
S pozdravom

Garayovci

1 izbový byt, Bratislava-Petržalka-Bohrova, je úspešne kúpený

Kúpa 1 izbového bytu, Bratislava - Petržalka - Bohrova

V spolupráci s realitnou kanceláriou Mr. Real sme kupovali byt v Bratislave - Petržalke. Realitná kancelária bola výlučným predajcom bytu, takže v tomto prípade som sa nemusel báť, že by mi tento byt "vyfúkol" niekto iný. Realitný maklér spoločnosti Mr. Real ma previedol celou kúpou a všetkými zmluvami, kde mi boli z právnej stránky vysvetlene všetky body zmluvy. Taktiež pri otázkach ohľadom bytu som dostal promptne a presné odpovede. Práve tieto dve veci si na spolupráci aj cením najviac, pretože nie vždy sa stalo, že maklér bol ochotný odpovedať aj na techn. otázky ohľadom bytu do detailov. Taktiež spolupráca prebehla maximálne profesionálne a ústretovo, čo mi pri pracovnej vyťaženosti ušetrilo kopec času. Realitnú kanceláriu Mr. Real som už aj odporučil známym. Ďakujem p. Meňhart za celý priebeh predaja a spoluprácu.

Ivan Popovec

4 izbový byt, Bratislava-Petržalka-Planckova, je predaný

Predaj 4 izbového bytu, Bratislava - Petržalka - Planckova

Predaj našej nehnuteľnosti sa dostal do štádia, že už sú peniaze na účte notárky a je podaný aj návrh na vklad vlastníckeho práva. Už v tomto štádiu sa Vám chceme poďakovať za profesionálny postup pri predaji našej nehnuteľnosti 4-izbového bytu v Petržalke.  Oceňujeme, že  za krátky čas (od decembra 2017) ste dokázali naplniť už väčšinu podstatných krokov predaja, ktoré ste nám na začiatku načrtli prehľadným spôsobom. Zvlášť oceňujeme to, že ste nás pravidelne a včas informovali o postupe predaja bytu. Preto, keď budeme ešte realizovať predaj nehnuteľnosti, tak sa hodláme na Vás opäť obrátiť. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

RNDr. Kamil Vrana, CSc.