• Chcete rýchlo a čo najvýhodnejšie predať alebo kúpiť nehnuteľnosť? Zavolajte si nás ...
1 2 3
Vyhľadávanie
V ponuke je nehnuteľností.

Spokojní klienti

3 izbový byt, Bratislava-Petržalka-Budatínska, je predaný

Predaj 3 izbového bytu, Bratislava - Petržalka - Budatínska

Pri riešení otázky nášho bývania sme potrebovali uskutočniť pomerne rýchly predaj nášho bytu na Budatínskej ulici v Petržalke. Obrátili sme sa na realitnú kanceláriu Mr. Real. O ich znalosti trhu nás presvedčilo množstvo inzerovaných aktivít o predaji a kúpe nehnuteľností pre ich klientov v Bratislave, a najmä v Petržalke. Po nakontaktovaní boli nesmierne promptní - od prvotného stretnutia k predaju bytu s realitným maklérom pánom Meňhartom, cez následné naplánovanie obhliadok, až po ich uskutočnenie. A byt bol predaný za 2 dni. Oceňujem najmä prístup a znalosti pána Meňharta v oblasti realít a práva. Vždy nám vedel trpezlivo zodpovedať naše otázky, bol flexibilný v komunikácií s nami, a to i cez víkendy. Taktiež si cením jeho prístup voči nám ako klientom, vždy dodržal na čom sme sa dohodli a prízvukujem jeho obozretnosť v procese predaja voči tomu, aby nedošlo k podvodu. Služby RK Mr. Real by som určite odporučila aj svojim známym a rodine.

Júlia Lacková

Priemyselný pozemok 17 300 m2 v Senci na sklad a administratívu

Kúpa priemyselného pozemku 17.300 m2, Senec

S realitnou kanceláriou Mr.Real začala naša spoločnosť spolupracovať na základe referencie, ktorú sme dostali od inej RK. Cieľom bolo nájsť priemyselný pozemok v okolí Bratislavy, vhodný na realizáciu nášho investičného zámeru – vybudovania vlastných skladovacích a administratívnych kapacít. Počas celej doby hľadania vyhovujúceho pozemku až po samotný priebeh kúpy pozemku sme boli absolútne spokojní s profesionálnym prístupom, pochopením požiadaviek našej spoločnosti na daný pozemok, ako i poradenstvom a podporou pána Meňharta. Určite odporúčame realitnú kanceláriu Mr. Real s.r.o. iným spoločnostiam, ktoré potrebujú nájsť reality podľa svojich potrieb.

Ing. Eva Škorňová - konateľ DONAUCHEM, s.r.o.

2 garsónka de Luxe, Bratislava-Petržalka-Pečnianska je predaná

Predaj 2 garsónky de Luxe, Bratislava - Petržalka - Pečnianska

Predávala som dvojgarsónku de Luxe v Petržalke. Pre Vaše služby som sa rozhodla z dôvodu kladných referencií a z dôvodu ponúkania komplexných služieb. Páčilo sa mi, že maklér vypracoval všetky písomnosti na profesionálnej úrovni, bol v kontakte s budúcimi kupujúcimi aj pri prehliadkach a zariadil všetky úkony spojené s predajom (zmluvy, zabezpečenie finančnej úschovy, kataster, odovzdanie bytu), takže som nemusela sama nič vybavovať. Byt sa veľmi rýchlo predal k mojej spokojnosti. Samozrejme by som odporučila Vašu RK svojim príbuzným a známym.

Zdenka Martinkovičová

3 izbový byt, Bratislava-Petržalka-Smolenická je predaný

Predaj 3 izbového bytu, Bratislava - Petržalka - Smolenická

Realitnú kanceláriu "Mr. Real – reality profesionálne" sme kontaktovali z dôvodu predaja 3-izbového bytu v Petržalke na Smolenickej ulici. Vo výbere to bola druhá realitná kancelária. Vedie ju Ing. Meňhart. Náš výber sa ukázal správny. Profesionálny prístup sme ocenili nielen my predávajúci, ale aj záujemci o nehnuteľnosť. Mr. Real predaj nehnuteľnosti zvládol v pomerne krátkom čase ku spokojnosti obidvoch strán. S touto RK určite ešte budem spolupracovať a taktiež ju doporučujem ďalším záujemcom.

Ing. Roman Barka

Stavebné pozemky 442 - 798 m2 v Hrubom Šúri sú predané

Predaj lokality stavebných pozemkov 442 - 798 m2, Hrubý Šúr

Služby realitnej kancelárie Mr. Real sme využili už v minulosti pri predaji domu v Senci a niekoľkých pozemkov v Hrubom Šúri. Keďže sa nám spolupráca osvedčila, pri predaji týchto pozemkov v Hrubom Šúri sme neváhali. Na práci nášho makléra, pána Meňharta, sa nám najviac páčila precíznosť a v neposlednom rade aj úspešnosť pri vkladovaní kúpnych zmlúv. Čo bolo dohodnuté všetko dodržal. Určite ho budeme aj ďalej odporúčať.

JUDr. Barbora Jasenovcová

2 izbový byt, Bratislava-Petržalka-Gwerkovej je predaný

Predaj 2 izbového bytu, Bratislava - Petržalka - Gwerkovej

Služby Mr. Real - reality profesionálne som využila pri predaji 2-izb. bytu v Bratislave - Petržalke, časť Ovsište. Oslovila ma svojou profesionálne spracovanou web stránkou, na ktorej sa z rozsiahleho a hodnoverného opisu spolu s množstvom fotografií dozviete veľmi veľa o ponúkanej nehnuteľnosti. Predaj bytu prebehol bez väčších problémov a na profesionálnej úrovni tak, ako tomu nasvedčoval môj prvý dojem. Oceňujem priamu a promptnú komunikáciu s pánom Meňhartom a kompletné poradenstvo pre mňa ako predávajúcu. Želám Mr. Real ešte veľa spokojných klientov, či už na strane predávajúcich, tak aj kupujúcich.

Jana Demeterová

2 izbový byt, Bratislava-Petržalka-Gwerkovej je predaný

Kúpa 2 izbového bytu, Bratislava - Petržalka - Gwerkovej

„Reality profesionálne“ nie je len reklamný slogan. Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že pán Meňhart je profesionál v oblasti, v ktorej pracuje. Dochvíľnosť a splnenie toho, čo sľúbi je samozrejmosťou. Zvlášť si cením ochotu urobiť aj viac, ako je povinnosť realitného makléra. Ak budem v budúcnosti potrebovať využiť služby RK, opäť sa obrátim na neho.

Jana Tatarková

4 izbový byt, Bratislava-Petržalka-Haanova, je predaný

Predaj 4 izbového bytu, Bratislava - Petržalka - Haanova

Vážený pán Meňhart, ďakujem za Vašu pomoc pri predaji môjho bytu v Petržalke (4 izbový byt, Haanova). Mala som možnosť za posledné 3 roky stretnúť viac realitných pracovníkov, a tak si dovolím tvrdiť, že viem posúdiť, čo je pre nás ako klientov prijemné, užitočné, a čo nie. Váš prístup môžem ohodnotiť slovami: kompetentný, ústretový a ľudský. Ďakujem a dúfam, že sa ešte stretneme pri predaji - kúpe inej nehnuteľnosti. Želám všetko dobré v ďalšej práci a Vaše číslo mobilu si určite nechám.
S pozdravom 

Mária Mlejnková

4 izbový byt, Bratislava-Petržalka-Rontgenova, je predaný

Predaj 4 izbového bytu, Bratislava - Petržalka - Röntgenova

Realitnú kanceláriu Mr. Real som zvolila z dôvodu najrýchlejšej odozvy z pomedzi asi 5 kanceláriì. Na realitnom trhu treba byť rýchly, a toto ma presvedčilo, že je to tá správna voľba pre predaj môjho 4 izbového Petržalského bytu. Vystupovanie pána Meňharta bolo bezkonkurenčné, všetci by sa od neho mali učiť. Ako maklér zabezpečil, že ma predaj bytu nijak nezaťažil a odbremenil ma od nepríjemných vecí spojených s touto transakciou. Záverom kanceláriu odporúčam každému, kto nechce mať z kúpy, predaja, či prenájmu svojej nehnuteľnosti akékoľvek starosti. 

Barbora Dudášová

Stavebný pozemok 598 m2 v Malinove je predaný

Predaj stavebného pozemku 598 m2, Malinovo

Predmetom predaja bola nezastavaná plocha v obci Malinovo. Z osobných dôvodov sme sa rozhodli pri predaji využiť pomoc odborníka; po pátraní cez web sme sa rozhodli osloviť www.RealityProfesionalne.sk. Čítali sme veľmi dobré recenzie, ktoré aj my budeme rozširovať. Maklér nám pomohol, aby predaj prebehol plynule a bez straty času. So spoluprácou sme boli spokojní. Veľmi ústretoví ľudia. Poradili v náš prospech. Už som aj odporučila známym, ktorí hľadajú, respektíve predávajú, a aj budem, nakoľko som bola neskutočne spokojná. Možno v budúcnosti ešte využijem Vaše služby, respektíve určite Vás odporučím každému, kto chce kúpiť pozemok resp. predať. 

Anna Jakubčíková

Stavebný pozemok na rodinný dom 771 m2 v Hrubom Šúri bol kúpený

Kúpa stavebného pozemku 771 m2, Hrubý Šúr

Riešili sme kúpu stavebného pozemku v obci Hrubý Šúr. Vaše služby som sa nerozhodol využiť, ale keďže ste bol jediný, kto tento pozemok ponúkal, "nemali sme inú možnosť" :). Napriek tomu som so spoluprácou spokojný aj po asistenčnej, aj po časovej, a nakoniec aj po finančnej stránke. Veľmi si cením otvorenosť komunikácie a priateľský prístup. Rovnako dobru informovanosť o technických, ale aj netechnických skutočnostiach danej nehnuteľnosti. A vašou veľkou devízou je promptne riešenie požiadaviek a otázok klientov. Vašu RK budem určite ďalej odporúčať :). 

Ing. Juraj Kosztolányi

3 izbový byt, Bratislava-Petržalka-Pečnianska, je predaný

Predaj 3 izbového bytu, Bratislava - Petržalka - Pečnianska

Dobrý deň pán Meňhart, v prvom rade ďakujeme za úspešný predaj bytu. Vaša ústretovosť, promptnosť, vždy ochotný robiť prácu naviac je pre náš neoceniteľnou službou. Taktiež vďaka patrí pani Važeckej, ktorá náš byt krásne naaranžovala. Určite, keď bude možnosť a záujem, odporučím Vašu realitnú kanceláriu. Želám Vám veľa spokojných zákazníkov.
S pozdravom

Garayovci

1 izbový byt, Bratislava-Petržalka-Bohrova, je úspešne kúpený

Kúpa 1 izbového bytu, Bratislava - Petržalka - Bohrova

V spolupráci s realitnou kanceláriou Mr. Real sme kupovali byt v Bratislave - Petržalke. Realitná kancelária bola výlučným predajcom bytu, takže v tomto prípade som sa nemusel báť, že by mi tento byt "vyfúkol" niekto iný. Realitný maklér spoločnosti Mr. Real ma previedol celou kúpou a všetkými zmluvami, kde mi boli z právnej stránky vysvetlene všetky body zmluvy. Taktiež pri otázkach ohľadom bytu som dostal promptne a presné odpovede. Práve tieto dve veci si na spolupráci aj cením najviac, pretože nie vždy sa stalo, že maklér bol ochotný odpovedať aj na techn. otázky ohľadom bytu do detailov. Taktiež spolupráca prebehla maximálne profesionálne a ústretovo, čo mi pri pracovnej vyťaženosti ušetrilo kopec času. Realitnú kanceláriu Mr. Real som už aj odporučil známym. Ďakujem p. Meňhart za celý priebeh predaja a spoluprácu.

Ivan Popovec

4 izbový byt, Bratislava-Petržalka-Planckova, je predaný

Predaj 4 izbového bytu, Bratislava - Petržalka - Planckova

Predaj našej nehnuteľnosti sa dostal do štádia, že už sú peniaze na účte notárky a je podaný aj návrh na vklad vlastníckeho práva. Už v tomto štádiu sa Vám chceme poďakovať za profesionálny postup pri predaji našej nehnuteľnosti 4-izbového bytu v Petržalke.  Oceňujeme, že  za krátky čas (od decembra 2017) ste dokázali naplniť už väčšinu podstatných krokov predaja, ktoré ste nám na začiatku načrtli prehľadným spôsobom. Zvlášť oceňujeme to, že ste nás pravidelne a včas informovali o postupe predaja bytu. Preto, keď budeme ešte realizovať predaj nehnuteľnosti, tak sa hodláme na Vás opäť obrátiť. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

RNDr. Kamil Vrana, CSc.