Chcem kúpiťChcem predaťChcem prenajaťChcem úver
+421 (0) 905 472 808
Vyhľadávanie v realitách
v
0 nájdených realít

Kariéra u nás

Hľadáte zmysluplné uplatnenie svojich schopností bez ohľadu na vek a vzdelanie? Neváhajte a využite našu ponuku na obsadenie nasledovných pozícií pre jednotlivé okresy Bratislavského a Trnavského kraja.

REALITNÝ MAKLÉR - MAKLÉRKA

Hľadáme schopného a energického spolupracovníka na pozíciu sprostredkovateľa kúpy, predaja, nájmu a prenájmu nehnuteľností každého druhu ako sú byty, domy, chalupy a chaty, pozemky, kancelárie a sklady, garáže, obchodné priestory a pod.

Náplň práce:

  • aktívne vyhľadávanie a získavanie nehnuteľností do ponuky,
  • realizovanie obhliadok nehnuteností s klientami,
  • spravovanie a aktualizácia svojich nehnuteľností a klientov.

Ponúkame:

  • perspektívnu spoluprácu v zabehnutej realitnej kancelárii,
  • prácu v rodnom regióne, možnú aj z domu,
  • inzertnú a marketingovú podporu,
  • motivujúcu pevnú a pohyblivú províziu,
  • príspevok na mobilnú komunikáciu a pohonné hmoty,
  • mobilný telefón,
  • zaškolenie.

Požadujeme:

  • komunikačné schopnosti,
  • slušné vystupovanie,
  • pracovitosť a vytrvalosť,
  • práca s PC (Word, Internet, mailová korešpondencia),
  • skúsenosti s obchodom (vítané, ale nie sú podmienkou),
  • cudzí jazyk (vítaný, ale nie je podmienkou),
  • auto,
  • živnostenský list.

Ak máte záujem o túto pozíciu, vyplňte a odošlite jednoduchý kontaktný formulár, v ktorom uvediete záujem o príslušnú pozíciu.

TIPÉR - TIPÉRKA (aj popri zamestnaní)

Ponúkame vám jednoduchú a nenáročnú formu spolupráce v oblasti realít, ktorú môže využiť skutočne každý!

Poznáte niekoho (kohokoľvek - môže byť sused, príbuzný, známy a pod.), kto predáva alebo prenajíma byt, dom, chatu, chalupu, pozemok alebo komerčný priestor? V prípade, že nás s ním spojíte (dáte tip) a spoločne sa nám podarí získať predmetnú nehnuteľnosť do ponuky (najlepšie exkluzívne, čo ale nie je podmienkou), vyplatíme Vám po úspešnom obchode v hotovosti odmenu vo výške:

10%

z provízie realitnej kancelárie.

Uvítame aj dlhodobejšiu spoluprácu! Sme si istí, že aj s takouto informáciou z vašej strany si môžete zarobiť slušné peniaze.