Chcem kúpiťChcem predaťChcem prenajaťChcem úver
+421 (0) 905 472 808
Vyhľadávanie v realitách
-
v
0 nájdených realít

PREDANÉ ZA 7 DNÍ: 4 izbový byt, Petržalka - Ovsište, najlepšie miesto na bývanie a výchovu detí

Cena - predaj:
148 000,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres: Bratislava V
Obec: Bratislava-Petržalka
Ulica: Haanova
Kategória:Byty
Určenie:4 izbový byt
Výmera: 87 m2
Poschodie:1

Vlastnosti

miestností: 4
konštrukcia:panelová
balkón:áno
stav:čiastočná rekonštrukcia
výťah:áno
parkovanie:verejné parkovanie
vek:35 rokov
vlastníctvo:osobné

Popis nehnuteľnosti

Na predaj: 4 izbový byt, Bratislava - Petržalka - Ovsište - Haanova ulica, podlahová plocha bytu 83 m2, celková plocha bytu 87 m2, 1. poschodie zo 4.

DISPOZÍCIA BYTU (pôdorys je priložený): 4 samostatné izby, hala, chodba, kuchyňa s východom na loggiu, kúpelňa, samostatné WC, pivničná kobka.

POPIS BYTU: priestranný byt sa nachádza na prvom zo štyroch poschodí, na ktoré vás pohodlne dovezie výťah. Na poschodí sa nachádzajú len 2 byty, takže sa žiadneho ruchu nemusíte obávať. Byt je čiastočne upravený - má murované jadro a na stenách sú stierky. izby v byte majú na stenách ešte tapety a na podlahe dlážkovinu. V kuchyni a hale je položená plávajúca podlaha, v kúpeľni a na WC keramická dlažba. V celom byte sú osadené plastové okná s interiérovými žalúziami, vchodové dvere sú bezpečnostné. Teplo zabezpečuje ústredné kúrenie s radiátormi, ktoré riadia termostatické ventily, takže hospodárenie máte vo svojich rukách. V kuchyni je umiestnená kuchynská linka tvaru L so zabudovaným sporákom a chladničkou, takže vytvárajú pekný celok. Pivničná kobka je umiestnená na prízemí bytového domu.

Bytový dom je 35-ročná panelová stavba, ktorá prešla rekonštrukciou - je zateplený s novou fasádou, má urobenú strechu, nové vstupné dvere na čip a bezbariérový vstup do domu, plastové okná na presvetlenie schodiska. Parkovať môžete pohodlne priamo pri dome kedykoľvek v priebehu dňa, čo je v Petržalku málo vídané.

LOKALITA BYTU: tento 4 izbový byt v Petržalke - Ovsišti má výhodnú východo-západnú orientáciu, takže slnečné lúče vám po celý deň zabezpečia jeho príjemné presvetlenie. Nachádza sa v tichej, najlukratívnejšej lokalite Petržalky - Ovsišti uprostred zelene, tesne pri lesoparku s dobrým prístupom na Dunajskú hrádzu a do okolitých lúk a lesov, ktoré umožňujú rybolov, turistiku, cykloturistiku, korčuľovanie a poskytujú relax. V blízkosti je výborná občianska vybavenosť - materská, základná, stredná a vysoká škola (Ekonomická univerzita), hokejová hala pre talenty, detské ihrisko, obchody, trhovisko, zdravotné stredisko a lekáreň, pošta, MHD, kostol, tenisové kurty, dostihová dráha a dobrý prístup diaľničný obchvat, takže všetko potrebné máte skutočne po ruke. Lepšiu lokalitu na bývanie a všestranný rozvoj vašich detí istotne nenájdete.

CENA ZA PREDAJ BYTU: 148 000 €.

ZAVOLAJTE MI na číslo 0905 472 808 a dohodnite si nezáväznú obhliadku čo najskôr, aby vám neušiel nový domov. Byty v Petržalke - Ovsišti sa predávajú len výnimočne.

DÔLEŽITÉ: ak byt kúpite teraz, získate ho za výhodnú cenu pri neustále sa zvyšujúcej cene bytov. Odovzdaný do užívania novému majiteľovi môže byť v 03/2017.

Ak táto nehnuteľnosť nie je celkom podľa vašich predstáv, POZRITE SI NA NAŠEJ WEB-STRÁNKE ďalšie ponuky, medzi ktorými sa môže ukrývať vami vysnívaná nehnuteľnosť. Alebo VYPLŇTE A ODOŠLITE E-MAIL so svojimi predstavami o bývaní. Pokúsime sa ich čo najskôr naplniť.

Nehnuteľnosť ponúka

makler
Maklér:Ing. Miroslav Meňhart
Telefón:0905 472 808

Mám záujem

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.